Регламенти роботи Електронного майданчику «Державніторги.Онлайн»

Державніторги.онлайн працює на засадах та у повній відповідності до ПРАВИЛ ПРОФЕСІЙНОЇ ПОВЕДІНКИ Оператора електронного майданчика, що підключений до Електронної торгової системи Prozorro.Продажі

  1. Регламент роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються. діє з 10.09.2019р. (голландець)
  2. Регламент роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються. діє з 10.09.2019р.
  3. Регламент роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення електронних торгів з відчуження майна, набутого у власність Національним банком України у рахунок погашення боргу за кредитами через електронну систему ProZorro.Продажі.
  4. Регламент роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо проведення благодійних торгів (аукціонів). від 20.04.2017р.
  5. Постанова №432 від 10.05.2018р. "Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації"
  6. Закон України №2269-VIII від 18.01.2018р. "Про приватизацію державного і комунального майна"
  7. Постанова КМУ "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів" №848 від 17 жовтя 2018 року
  8. Договір " Про взаємодію під час реалізації Пілотного проекту щодо продажу із застосуванням електронної торгової системи ProZorro.Продажі послуг із використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» під час здійснення перевезень вантажів" (проект)
  9. Регламент роботи електронної торгової системи ProZorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права 28.08.2019р.